« Lipanj 2020 »

VREDNOVANJE - UPUTE MINISTARSTVA
Autor: Linda Kuničić, 6. 4. 2020.

Poštovani roditelji,

odradili smo svi skupa već cijela tri tjedna Nastave na daljinu. Htjela bih Vam zahvaliti što ste svo ovo vrijeme podrška Vašoj djeci-našim učenicima i što se zdušno trudite slijediti upute koje Vam se postavljaju svakog radnog dana.

Naravno da sustav nije savršen, nije ni nama učiteljima bilo lako uključiti se u nov način poučavanja, no, vremenom je „krenulo“ i postalo nešto lakše.

Svjesni delikatnog fenomena i poučavanja na daljinu, a istovremeno nesvjesni koliko smo uistinu i realno po pitanju načina rada opteretili učenike i Vas i našli „pravu mjeru“ u svom radu, učenici i roditelji su danas dobili ankete, a rezultati će nam pomoći organizirati nastavu na još bolji način u periodu koji slijedi.

Budući da nas nakon Uskrsa čeka vrednovanje i ocjenjivanje učenika, predlažem roditeljima da na linku pročitaju kratke upute Ministarstva.

Unaprijed se zahvaljujem!

Ostanite zdravi i čuvajte se!

Jasminka Pakušić, ravnateljica