preskoči na sadržaj

Osnovna škola Petra Hektorovića Stari Grad

Login
Kalendar
« Lipanj 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Prikazani događaji

Korisni linkovi

   

             

  

 

         

  

Anketa
Posjećujete li web stranicu naše škole?




Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 400
Dokumenti

Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
RASPORED SATI ZA ČETVRTAK, 21.04.2020.
Autor: Linda Kuničić, 20. 5. 2020.

OBJAVLJUJEMO RASPORED ZA NIŽE I VIŠE RAZREDE ZA ČETVRTAK 21.05.2020.


NIŽI RAZREDI

VJERONAUK

Dol 2.3.4.r. Ponavljanje

Stari Grad 1.4.r Ponavljanje

https://www.youtube.com/watch?v=D4MngWrrAe0 

 

VIŠI RAZREDI

Raspored za 5.a razred

 

PREDMET

 

TEMA

1. sat

 

Priroda

Prilagodba živih bića u tlu- 3.dio

2. sat

 

Hrvatski jezik

Pridjevi- vježba

3 sat

 

Matematika

Pravokutnik i kvadrat

4. sat

 

Glazbena kultura

Glazbeni forenzičari

 

5. sat

Priroda

Prilagodba živih bića u tlu- ponavljanje

 

6. sat

Sat razrednika

Što je mentalna mapa i kako je izraditi?

 

7. sat

TZK

Faros maraton

 

 

Raspored za 5.b razred

1.

Matematika

Mjerenje površine

2.

Hrvatski jezik

Padeži-uvježbavanje

Teams u 9:00

3.

Glazbena kultura

Glazbeni forenzičari

4.

Hrvatski jezik

Padeži-uvježbavanje

5.

Geografija

Ponavljanje gradiva

6.

TZK

Faros maraton

 

 

Raspored za 6.a razred

Geografija 

Meksiko i Čile 

Njemački jezik 

Essen 

Hrvatski jezik 

Subjekt i predikat - ponavljanje 

Priroda 

Biljke kontinentalnih travnjaka 

Glazbena kultura 

Sve boje tradicijskih sastava 

Informatika 

Smiješne priče u ozbiljnim programima 

Informatika 

Smiješne priče u ozbiljnim programima 

 

Raspored za 6.b razred

 

    PREDMET

    TEMA

1.SAT

ENGLESKI JEZIK

Reading and listening practice -u 11:00 u Teamsu

2.SAT

NJEMAČKI JEZIK

Essen

3.SAT

TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA

Faros maraton

4.SAT

INFORMATIKA

Smiješne priče u ozbiljnim programima

5.SAT

INFORMATIKA

Smiješne priče u ozbiljnim programima

6.SAT

GLAZBENA KULTURA

Sve boje tradicijskih sastava

 

Raspored za 7. razred

1.

HRVATSKI JEZIK

Pisanje biografije

2.

KEMIJA

Pisana provjera znanja

prijavljeni u učionicu  u 10:30h

3.

KEMIJA

Tvari se mijenjaju

4.

GEOGRAFIJA

Trgovina povezuje svijet

5.

MATEMATIKA

Graf linearne funkcije

6.

INFORMATIKA

Koraci pri stvaranju mrežne stranice

7.

INFORMATIKA

Koraci pri stvaranju mrežne stranice

 

Raspored za 8. razred

Engleski jezik

 

 Fashion

u učionici u 10 h

 

Matematika

 

Osna simetrija i osnosimetrični likovi

 

Njemački jezik

Jugendlische und Medien

 

Matematika

 

Osna simetrija i osnosimetrični likovi

 

Vjeronauk

 

Ponvljanje gradiva

 

Geografija

 

Zagrebačka urbana regija

 

 

 

 

 





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju