« Ožujak 2024 »

Novi sanitarni čvor-Vrbanj
Autor: Administrator , 25. 1. 2018.

Dana 18. 01. 2018. godine u područnoj školi u Vrbanju svečano je „pušten u promet“ novi sanitarni čvor. Čitava akcija vrijedna je spomena iz nekoliko razloga: materijal za sanaciju financirali su Grad Stari Grad, donatori gospodin Damir Carić, Hvarski vodovod,  Budrović d.o.o., te uvijek spremni na suradnju-roditelji naših učenika u matičnoj i područnim školama i roditelji djece  Dječjeg vrtića Srdelice. Oni su bili uz nas tijekom niza dobrotvornih akcija koje su organizirane još od mjeseca rujna.

Kompletne sanacijske radove od početka zimskih praznika pa točno do početka drugog polugodišta dobrovoljno su odradili majstori iz Vrbanja, većina njih očevi ovih učenika, a da bi sve išlo po planu pomogle su i mame koje su prostore nakon radova dovele u red.

Svečanu traku  napravljenu simbolično od toaletnog papira nije bilo lako dosegnuti-no, poslužili smo se  stavom „penjanja na prste“ i uspješno „otvorili“ vrata ka novim WC-ima, umivaonicima…..

Učenicima područne škole želimo da se ovim prostorima služe u velikom zdravlju i sreći i poručujemo im kako mogu biti jako ponosni na svoje roditelje. Ovo što su odradili u svega tri tjedna je jednostavno s a v r š e n o! Pogledajte :)

Novi sanitarni čvor-Vrbanj
Autor: Administrator , 25. 1. 2018.