NATJECANJE MLADIH HRVATSKOG CRVENOG KRIŽA
Autor: Administrator , 16. 3. 2018.

10. ožujka 2018. godine održano je XII. natjecanja mladih HCK- gradske razine u cijeloj  RH. Domaćin je bila naša škola. Natjecale su se ekipe osnovnih škola: Hvar, Jelsa i Stari Grad.

Natjecanje je otvorio gradonačelnik Staroga Grada, Antonio Škarpa i pozdravio nazočne, a njemu su se pridružile ravnateljica škole Jasminka Pakušić i predsjednica CK Maja Budrović.  Program dobrodošlice pripremili su naši dragi učenici: Domagoj Franetović, Marieta Jerković, Nina Gamulin i najmlađa skupina Sonje Del.

Natjecanje je prošlo u izrazito prijateljskom duhu pod pokroviteljstvom Grada Staroga Grada.

Pobjednik je ekipa Osnovne škole Petra Hektorovića iz Staroga Grada –zaporka Leptirice. Mentorica pobjedničke ekipe je Andreja Roić.

Pobjednici će predstavljati Gradsko društvo Crvenog križa Hvar na međužupanijskom natjecanju ( županija Splitsko-dalmatinska i Dubrovačko-neretvanska koji broje 17 društava CK ) u Korčuli, 14. travnja 2018.godine.

Želimo im dobar plasman te da im druženje s vršnjacima ostane zapisano u srcima.

Pogledajte dio atmosfere :)

NATJECANJE MLADIH HRVATSKOG CRVENOG KRIŽA
Autor: Administrator , 16. 3. 2018.

Pogledajte dio atmosfere :)