« Travanj 2020 »

Vukovar 2019.
Autor: Katija Balić, 16. 12. 2019.

Dan  pada grada heroja, Vukovara,  obilježen je i ove godine.

Na žalost, zajedničko sastajanje i paljenje lampaša sa žiteljima Staroga Grada ispred Turističke zajednice  u popodnevnim satima ovaj je put je bilo onemogućeno zbog vrlo lošeg vremena.
Nas to nije spriječilo, međutim,  da u školi dostojanstveno i mirno odamo počast jednom vremenu, jednom gradu i njegovim ljudima.
Na satovima razredne zajednice i povijesti pričali smo o tim danima naše ne tako davne prošlosti, a tijekom velikog odmora zapalili lampaše za sve poginule i nestale. Neka im je vječna slava!

Album

Vukovar 2019.
Autor: Katija Balić, 16. 12. 2019.

Dan  pada grada heroja, Vukovara,  obilježen je i ove godine.

Album