« Listopad 2024 »

Kalendar školske godine 2024./2025.

Dodjela svjedodžbi
Autor: Nelija Lučić-Lavčević, 8. 7. 2024.

I ove godine svečano smo obilježili dodjelu svjedodžbi učenicima osmog razreda. U petak 5. srpnja u palači Biankini naši osmaši oprostili su se od svojih učitelja i škole u kojoj su osam godina učili, družili se, zajedno rasli, prolazili kroz razne avanture, teške i lijepe trenutke. Ravnateljica Linda Kuničić i razrednik Ivica Moškatelo svojim su ih govorima pozdravili i zaželjeli svu sreću u daljnjem obrazovanju i odrastanju te im podijelili zaslužene svjedodžbe, pohvalnice i nagrade. Ovi mladi ljudi sada stoje pred novim izazovima, ali uvijek će imati podršku svojih učitelja!

Ali nisu samo učenici osmog razreda završili osnovnoškolsko obrazovanje na kraju ove nastavne godine. Tu je i naša učenica Petra iz odgojno-obrazovne skupine koja je također uspješno savladala sve svoje školske izazove. Posebno smo sretni što je bila dio naše škole i što je svojom prisutnošću uveselila sve nas.

Svim učenicima koji završavaju svoje osnovnoškolsko obrazovanje u našoj školi i njihovim roditeljima zahvaljujemo na ovim divnim svečanostima i želimo svu sreću u idućem poglavlju života!