« Travanj 2020 »

Dani meda
Autor: Katija Balić, 16. 12. 2019.

Školski medni dan s hrvatskih pčelinjaka organizirao se u prvim razredima osnovnih škola u Republici Hrvatskoj i ove godine. Kao i lani,  9. prosinca  povodom obilježavanja Sv. Ambrozija, zaštitnika pčela i pčelara. Učenicima prvih razreda osnovnih škola dodijeljen je  med zapakiran sukladno posebnim pravilima Hrvatskog pčelarskog saveza u Nacionalnu staklenku volumena 370 mL. Svaka Nacionalna staklenka  bila je propisno označena zaštićenim znakom Med hrvatskih pčelinjaka.

Bilo je veselo i slatko. Pričali smo o pčelama, gledali filmić, složili svoju vrećicu i naravno, probali med.
ODLIČAN JE!

Dani meda
Autor: Katija Balić, 16. 12. 2019.

ODLIČAN JE!